Kolegium expertů

KE AKV - Kolegium Expertů AKV

je odborný poradní orgán AKV složený z významných odborníků - členů AKV zabývající se především výkladem právních předpisů, teoretickými a koncepčními otázkami v oblasti působnosti AKV 

Beroušek Petr PhDr. berousek@vse.cz
Bognárová Věra JUDr. bognarova.adv@cbox.cz
Brůha Dominik JUDr. bruha@akbr.cz
Bukovjan Petr JUDr. petr.bukovjan@email.cz
Burkovič Radovan Ing. prezident@apa.cz
Břenková Ivana Ing. Brenkova.Ivana@cmkos.cz
Cuc Radek Mgr. radek.cuc@seznam.cz
  Csölle Zdeněk Mgr.Bc. zdenek.csolle@vzp.cz
Čerbák Ivan Ing. I.cerbak@seznam.cz
Dvořáková Vladislava DIS. dvorakova@fidoskontakt.cz
Erenyi Tereza JUDr. tereza.erenyi@prkpartners.com
Fuka Jindřich Mgr. jfuka@csob.cz
Grossmann Ivo Mgr. Grossmann.Ivo@seznam.cz
Havlík Antonín JUDr., Ph.D. AHavlik@cpoj.cz
Horecký Jan JUDr. Ph.D. Jan.horecky@law.muni.cz
Chlada Ondřej   chlada@randls.com
Chládková Alena Ing. ag@infos.cz
Chudarková Hedvika JUDr. hedy.chudarek@centrum.cz
Janoušek Michal Mgr. MA. mgr.michaljanousek@seznam.cz
Janšová Marie Mgr. marie.jansova@legalite.cz
Jasanská Ladislava Mgr. ladislava@jasanska.com
Náhlíková Kaletová Romana Mgr. aknahlikova@seznam.cz
Kalvoda Aleš Mgr. ales.kalvoda@oip.cz
Kleibl Jiří Prof.Ing. CSc. kleibl@vse.cz
Márová Anna JUDr. amara@attorney.cz
Lindová Jana JUDr. PaeDr. jlindova@mediatel.cz
Lisá Hana JUDr. lisa.advokat@seznam.cz
  Odrobinová Veronika Mgr. veronika.odrobinova@dhplegal.com
Páralová Alena Ing. paralovaalena@gmail.com
Pavlátová Jarmila Doc.JUDr. CSc. jpavlatova@volny.cz
Prouzová Michaela   michaela.prouzova@abpeople.cz
Procházka Tomáš Mgr. tomas.prochazka@dhplegal.com
Rafael Ferenz Mgr. Bc. ferenc.rafael@cpost.cz
Rybová Andrea Bc. andrea.rybova@skoda-auto.cz
Řapek Václav   vaclav.rapek@zat.cz
Sádková Věra JUDr. sadkova.vera@seznam.cz
Sochorová Petra JUDr. PhD. Petra.Sochorova@havelholasek.cz
Suchá Barbora Mgr. barbora.sucha@weinholdlegal.com
Šafařík Jiří   jirkasafa@seznam.cz
Škubal Jaroslav JUDr. jaroslav.skubal@prkpartners.com
Šturmová Ivana JUDr. ivana.sturmova@cez.cz
Šubrt Bořivoj JUDr. bsubrt@razdva.cz
Tomší Ivan Ing. ivan.tomsi@mpsv.cz
Valentová Renata Mgr. valentova.renata@dosia.cz
Valíček Adam JUDr. adam.valicek@email.cz
Valíčková Irena JUDr. irena.spirova@seznam.cz
  Vejsada Daniel Mgr. Daniel.Vejsada@prkpartners.com
Veselý Petr   petr.vesely@nomika.cz
Vojíková Šárka   sarka.vojikova@volny.cz
Vrajík Michal Mgr. michal.vrajik@akvrajik.cz
Vysokajová Margerita doc.JUDr.,CSc. vysokajo@prf.cuni.cz

 Stav ke dni 17. listopadu 2018

Rychlý kontakt AKV - adresaAdresa: Náměstí W. Churchilla 2 130 00 Praha 3
AKV - telefonTelefon: +420 724 288 218 AKV - emailEmail: akv@AKVpracpravo.cz
© 2018 Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů