ONLINE 9. odborná konference k pracovnímu právu

 
POZOR, ZMĚNA ONLINE - aktuální situace okolo Covid19 není vůbec příznivá. Také s ohledem na nařízení vlády jsme byli nuceni v rámci příprav konference přejít na plán B.

Ráda bych Vám touto cestou oznámila, že 9. ročník Konference k pracovnímu právu proběhne v ONLINE podobě.  Vaše zdraví je pro nás na prvním místě a rozhodně nechceme, abyste se cítili jakýmkoliv způsobem ohroženi a zároveň Vás o konferenci nechceme připravit. Covid19 nás nezastaví a potkáme se navzdory překážkám, které nám staví do cesty (i když jen virtuálně).

Důležité informace k organizaci konference:

Přihlášení na konferenci bude opravdu snadné. Není třeba nic instalovat. Ke konferenci se lze připojit pomocí internetového prohlížeče. Připravíme pro Vás podrobný návod a zároveň vytvoříme hot line telefonní čísla, která Vám budou k dispozici a v případě potíží pomůžeme.
Jako kompenzaci za občerstvení, které je tradičně součástí konference, dostanete VOUCHER v hodnotě 300 Kč na nákup knih na našem e-shopu.
V průběhu celé konference budete mít možnost pokládat dotazy prostřednictvím chatu.
Jako bonus bude z konference pořizován záznam, budete se tak moct k výkladu vrátit i zpětně.
Samozřejmostí je zaslání materiálů – prezentací lektorů. Materiály si budete moci vytisknout a psát si k nim své vlastní poznámky.

Pokud je pro Vás online podoba konference neakceptovatelná, samozřejmě Vaše rozhodnutí plně respektujeme a vrátíme Vám uhrazenou částku. V takovém případě nám napište e-mail: obchod@wolterskluwer.cz Omlouváme se za možné komplikace, děkujeme za pochopení a příští rok snad vše proběhne v tradiční formě!

Ing. Veronika Tomášková, specialista marketingu Wolters Kluwer ČR, a. s.

Zveme Vás na

9. ODBORNOU KONFERENCI K PRACOVNÍMU PRÁVU

která se bude konat

v úterý 8. prosince 2020 od 9.00 – 16.00 hodin ONLINE, VIZ VÝŠE v CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE, Freyova ulice, Praha 9 (bezprostředně u stanice metra linky B Vysočanská)

Letošní odborná konference je v pořadí již devátá a opět ji společně pořádají AKV a nakladatelství Wolters Kluwer ČR, které je vydavatelem časopisu Práce a mzda.

PROGRAM KONFERENCE

8.30 – 9.00 Registrace účastníků konference

9.00 – 9.15 Zahájení konference

9.15 – 9.45 doc. JUDr. Petr Hůrka, Ph.D., bývalý náměstek ministryně práce a sociálních věcí, dnes náměstek ministra vnitra pro státní službu

Úvod k novele zákoníku práce

9.45 – 11.00 doc. JUDr. Petr Hůrka, Ph.D., bývalý náměstek ministryně práce a sociálních věcí, dnes náměstek ministra vnitra pro státní službu

Podrobnosti k nové právní úpravě dovolené.

11.00 – 11.30 Přestávka na oběd

11.30 – 12.30 JUDr. Bořivoj Šubrt, předseda AKV

Některé vybrané závažné změny obsahu zákoníku práce - zásadní změna doručováni písemností, změna vydávání a obsahu potvrzení o zaměstnání, změna průměrného výdělku, změna v odškodňování pracovních úrazů a nemocí z povolání, dílčí změny v odměňování platem a některé další dílčí změny.

12.30 – 13.15 Mgr. Michal Peškar, partner, Randl Partners, člen Kolegia expertů AKV

Nová právní úprava sdíleného pracovního místa. Změny v oblasti úpravy pracovní doby.

13.15-13.45 Přestávka na občerstvení 

13.45 – 14.30 JUDr. Tereza Erenyi, LL.M., PRK Partners, členka Kolegia expertů AKV a Výboru AKV

Změny u přechodu práv a povinností na jiné zaměstnavatele, včetně změny výpovědi ze strany zaměstnance

14.30 – 15.15 JUDr. Nataša Randlová, PhD., partner, Randl Partners

Změny u vysílání zaměstnanců v rámci EU, harmonizace české právní úpravy s EU směrnicí 2018/957, nové podmínky pro vysílání agenturních zaměstnanců do jiných států EU.

15.15-16,00 Prostor pro dotazy.

16.00 Zakončení

Slevy:
Předplatitelé produktů Wolters Kluwer a členové AKV mají 30% slevu!!! Pro získání slevy uveďte slevový kód (do pole slevový kupón). Pokud nemáte slevový kód k dispozici => zadejte v objednávce do poznámky: předplatitel / uživatel systému ASPI nebo člen AKV. Sleva bude zohledněna až při fakturaci! Členové AKV uvedou při objednávce do slevového pole „AKV2020“!

Cena 3.950,- Kč zahrnuje:
• kurzovné
• dárek záznam z konference
• občerstvení  VOUCHER v hodnotě 300 Kč na nákup knih na e-shopu. WK
• podkladové materiály a psací pomůcky
• aktuální čísla časopisů nakladatelství Wolters Kluwer
• slevy na vybrané publikace
• certifikát ze školení - elektronicky po konferenci

Storno podmínky
Veškeré změny objednávek a případná storna přijímáme pouze písemně obchod@wolterskluwer.cz Bezplatné storno přijímáme nejpozději 5 pracovních dnů před zahájením akce. Pokud jste měli již uhrazeno, vrátíme vám platbu v plné výši zpět. Po tomto termínu a v případě, že se účastník bez písemné omluvy nedostaví, je povinen uhradit plnou cenu. Kurzovné se v tomto případě nevrací, není možný přesun na jiný termín ani účastníkovi nevzniká nárok na jinou kompenzaci. Akceptujeme však náhradníka.
PŘIHLÁŠKA – ZDE (na stránkách Wolters Kluwer)

Informace o konferenci budou průběžně aktualizovány

KONTAKTY AKV: tajemník Ing. Ivan Čerbák, mobilní spojení 724 288 218.

Rychlý kontakt AKV - adresaAdresa: Náměstí W. Churchilla 2 130 00 Praha 3
AKV - telefonTelefon: +420 724 288 218 AKV - emailEmail: akv@AKVpracpravo.cz
© 2024 Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů